Автоспорт

«Треба подушку на сидіння покласти» – Хемілтон про купини Остіна

Дата: 2 Листопада 2019
Автор: Редакція

Льюїс Хемілтон приєднався до критики нерівностей на Трасі Америк, на якому зараз проходить етап Ф1.

 

Протягом п’ятничних сесій багато гонщиків скаржилась на те, що на треку «виникло» багато купин від минулого року. Іноді пілотам вдавалось їх об’їжджати, а деколи просто доводилось адаптуватись до ударів від треку.

Читайте також:

«Це, мабуть, найбільш нерівний трек із тих, на яких мені доводилося виступати у Формулі 1, – розповів пілот Mercedes в п’ятницю ввечері. – І після закінчення тренування я відчував себе не дуже добре. Я б навіть сказав, що огидно себе почував. Боліла голова – причому боліла сильно. Тому навіть довелося лягти, щоб прийти в себе.

 

Я не можу сказати, що проти нерівностей в цілому. Часто вони, навпаки, надають трасі певну чарівність. Тому, не вимагаю зробити всі автодроми ідеально рівними. Але тут купини просто величезні. І звичайно, ми їх відчуваємо завдяки жорсткій підвісці. Можна сказати, що ми сидимо дупою на асфальті – і наш хребет приймає всі удари на себе».

 

При цьому Хемілтон зазначив, що гонщики Ferrari, принаймні на онбордах, не мали таких проблем, тому можливо Mercedes доведеться міняти налаштування.

 

«Якщо подивитися на онборд, то видно, що пілотам Ferrari все давалося якось легше. Чи то у них кліренс побільше, то чи підвіска м’якіше – тут мені складно судити. Так чи інакше, доведеться якось з цим справлятися. Подушку, чи що, попросити на сидіння покласти … Я сподіваюся, що в майбутньому з покриттям що-небудь зроблять – бо зараз це просто хардкор».

 

Минулого року гонщики (і не тільки Ф1, але й MotoGP) також скаржилися на нерівний трек у Сільверстоуні, після чого власникам траси довелось двічі міняти покриття.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

McLaren готова розірвати угоду Ріккардо заради Піастрі

Команда Формули 1 McLaren офіційно повідомила Даніеля Ріккардо, що наступного року має намір...

Детальніше

Ferrari пояснила суперечливу стратегію Леклера в Угорщині

Команда Ferrari пояснила, чому перевела Шарля Леклера на шини Hard під час гонки Гран Прі...

Детальніше

Алонсо переходить до Aston Martin з 2023 року

Фернандо Алонсо приєднався до Aston Martin, підписавши багаторічну угоду з командою Формули 1 з 2023...

Детальніше