Автоспорт

Формула 1 погодила зміни «бюджетної стелі»

Дата: 9 Липня 2022
Автор: Редакція

Команди Ф1 та організатори погодили збільшення бюджетних обмежень для сезону 2022 року.

 

Комісія Формули 1 зібралася в Шпільберзі перед першою практикою для Гран Прі Австрії та оприлюднила деякі результати, які включають зміни у Фінансовий регламент, щоб врахувати збільшення витрат, понесених у 2022 році.

 

Керівник Ф1 Стефано Доменікалі, президент FIA Мохаммед Бен Сулаєм, спортивний керівник Ф1 Росс Браун і всі 10 керівників команд зібралися в п’ятницю вранці, щоб обговорити низку тем.

 

Зростання рівня інфляції з кінця минулого року вплинуло на команди Формули 1 до такої міри, що FIA та Ф1 вирішили, що це «створює ризик недотримання Фінансових положень, якщо не вжити заходів».

 

У FIA внесли пропозицію до Комісії, яка дозволяє «індексацію за обмеженою ставкою 3,1% (що враховує початковий поріг інфляції в 3%, уже встановлений у правилах) і дозволяє збільшувати цю ставку з 2023 року».

 

Рішення було схвалено необхідною більшістю за підтримки FIA, Формули 1 і дев’яти з 10 команд.

 

Регулювання підстрибування

 

Також відбулися зміни щодо проекту Технічної директиви, яка була видана напередодні Гран Прі Британії та стосується проблем безпеки, пов’язаних з вертикальними коливаннями болідів (іншими словами, підстрибуваннями).

 

FIA зазначила, що після обговорення з командами та надання командам достатньо часу, щоб зробити необхідні оновлення дощок і салазок, буде «справедливо застосувати показник, який використовується для вимірювання цього коливання на всіх болідах». Показник буде запроваджений починаючи з Гран Прі Бельгії.

 

Було також додано, що «посилений контроль» FIA, запроваджений у Канаді, триватиме, а кілька запропонованих дій щодо вирішення цієї проблеми в Технічному регламенті 2023 року також обговорювалися і планується вжити до наступного засідання Технічного консультативного комітету.

 

Більшість також погодилася оновити правила, щоб дозволити проводити передсезонні тести за межами Європи за чотири дні до першого Гран Прі сезону.

 

Тим часом на порядку денному були також правила щодо силових агрегатів 2026 року, і FIA заявила, що пакет правил «наближається до завершення».

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook, Twitter та Telegram.

 

Джерело: Formula 1

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

McLaren готова розірвати угоду Ріккардо заради Піастрі

Команда Формули 1 McLaren офіційно повідомила Даніеля Ріккардо, що наступного року має намір...

Детальніше

Ferrari пояснила суперечливу стратегію Леклера в Угорщині

Команда Ferrari пояснила, чому перевела Шарля Леклера на шини Hard під час гонки Гран Прі...

Детальніше

Алонсо переходить до Aston Martin з 2023 року

Фернандо Алонсо приєднався до Aston Martin, підписавши багаторічну угоду з командою Формули 1 з 2023...

Детальніше