Автоспорт

Haas може запропонувати Кубіці місце гонщика у 2021 році

Дата: 5 Листопада 2019
Автор: Андрій Іванов

Керівник команди Ф1 Haas Гюнтер Штайнер каже, що він досі дуже хоче підписати Роберта Кубіцу на 2020 рік і далі.

 

Майбутнє Роберта Кубіци у Формулі 1 викликає багато питань. Чинний гонщик Williams може втратити своє місце наступного року, і з приводу цього є чимало припущень з продовження його кар’єри.

 

За чутками, поляк може повернутися до ролі пілота розвитку і у зв’язку з цим ним цікавляться у Haas і Racing Point. Також йдуть розмови, що на нього чекають і в Маранелло.

 

Але в Остіні Роберт зазначив, що ситуація раптом стала більш складною, і водночас натякнув на «цікаві варіанти».

 

Читайте також:

 

Подейкують, що у Ferrari вважають 34-річного Кубіцу ідеальним кандидатом на посаду пілота розвитку і мають намір не лише «брати в оренду» гонщика в Haas, якщо ця команда домовиться з поляком, але й забезпечити його послугами ще й Alfa Romeo.

 

Складність полягає в тому, що Haas, попри технічне партнерство з Ferrari, можливо, не надто хоче ділитися Кубіцею з іншими командами.

 

І найостанніші чутки полягають в тому, що Роберт може стати ексклюзивним пілотом розвитку Haas у 2020 році з підвищенням до бойового гонщика у 2021-му.

 

«Я дійсно дуже хочу залучити Роберта до нас, але я маю запропонувати те, що йому буде цікаво, у контексті майбутнього, – зазначив керівник американської стайні Гюнтер Штайнер у коментарі для польського спортивного каналу TVP. – Ми б хотіли, щоб він допоміг нам у розробці боліда. Ми знаємо, що він насправді гарний у цьому, оскільки він працював з кількома нашими інженерами колись в Renault. Усі дуже високо цінують його навички».

 

«Я веду перемовини з Кубіцею і сподіваюся скоро привітати його в нашій команді, – додав Штайнер. – Перемовини дуже складні, тому що належить ще багато чого визначити, і ми маємо бути найкращим варіантом для нього.

 

Я сподіваюся оголосити прізвище нашого третього пілота найближчим часом, але я б сказав, що наразі все залежить більше від гонщика, ніж від нас».

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Британії: Сайнс виграв свою першу гонку Ф1

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу перемогу в Формулі 1 й сталось це на Гран Прі...

Детальніше

Гран Прі Британії: Сайнс виграв дощову й першу кваліфікацію

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу в кар’єрі Формули 1 поул-позицію й сталося це на...

Детальніше

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше