Автоспорт

Кальтернборн вирішила перейти до австрійського футболу

Дата: 24 Листопада 2019
Автор: Редакція

Колишня керівниця команди Sauber Моніша Кальтернборн готова увійти до керівництва австрійського футбольного клубу «Рапід».

 

Моніша Кальтернборн начебто не спіткала славетної долі у Ф1, коли нові власники команди Sauber попросили її залишили стайню. Але не варто забувати, що саме вона врятувала Sauber від банкрутства за часів юридичної допомоги Петеру Зауберу в «розлученні» з BMW.

 

Читайте також:

 

Тоді вдалось не просто врятувати колектив у 400 співробітників, але й залишити команду на бойових позиціях всередині пелотону.

 

Команда продовжила працювати, й Заубер, коли вирішив піти на «пенсію», назначив саме її керівником команди та, навіть, продав їй третину акцій команди.

 

Тоді Кальтернборн стала першою жінкою – керівником команди Ф1. Й вона зовсім не була м’якою у перемовинах зі спонсорами, й мала повагу серед керманичів Ф1.

 

Цікаво, що в останній рік управління командою Sauber вона підписала попередній трирічний контракт із Honda. Проте вже нове керівництво відмовилось від цього та залишило боліди на двигунах Ferrari.

 

Після цього Кальтерборн перейшла до молодших формул, а також зайнялась Формулою W.

 

Однак, другою пристрастю 48-річної індійки, яка з шести років проживає у Відні, був футбол.

 

«У дитинстві я часто ходила на стадіон Ханаппі разом із батьком, – сказала вона для видання Auto Bild. – Зелено-біла шаль висіла завжди над моїм ліжком».

 

Після цього Кальтернборн додала, що бачить багато спільного в управлінні командою Формули 1 та футболом: «Обидва – це командні види спорту, де кожне коліща має рухатись, щоб досягти успіху. Кожна дитина грає з автомобілями, і кожна дитина грає у футбол».

 

Вже цього місяця Моніша може увійти ради директорів віденського футбольного клубу «Рапід», якщо Мартін Брюкнер 25 листопада стане президентом команди.

 

Проте у Кальтернборн й без того вже грандіозні плани на команду й вона хоче вивести її до Ліги Чемпіонів. І цього можна досягнути, адже Моніша має чимало контактів у футбольному світі та відома багатьом спонсорам. Можна згадати хоча б контракт Sauber із футбольним клубом «Челсі».

 

«У мене дуже багато контактів із Формули 1. Я активна в управлінні, тому можу також допомогти у спонсорстві, і хочу допомогти зробити Rapid найкращим брендом не лише в Австрії. Rapid має стати частиною Ліги чемпіонів у довгостроковій перспективі».

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Британії: Сайнс виграв свою першу гонку Ф1

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу перемогу в Формулі 1 й сталось це на Гран Прі...

Детальніше

Гран Прі Британії: Сайнс виграв дощову й першу кваліфікацію

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу в кар’єрі Формули 1 поул-позицію й сталося це на...

Детальніше

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше