
Автоспорт
П’ятиразовий чемпіон MotoGP Хорхе Лоренсо оголосив про завершення кар’єри в професійних гонках.
Нинішній сезон став для Хорхе Лоренсо найгіршим у прем’єр-класі. Іспанець перейшов до Honda в напарники до Марку Маркесу, але через травми і труднощі адаптації до байку RC213V не зміг жодного разу навіть фінішувати в топ-10. При цьому Маркес вигравав гонки одну за одною і здобув черговий титул.
Читайте також:
У четвер в Валенсії промоутери MotoGP скликали спеціальну прес-конференцію, присвячену Лоренсо. На ній гонщик оголосив, що покидає чемпіонат і завершує кар’єру в професійних гонках.
Кандидатом на місце Лоренсо в Honda вважається Жоан Зарко, який в середині сезону позбувся місця в KTM.
За всю кар’єру Лоренсо виграв 68 Гран Прі, в тому числі 47 з них в прем’єр-класі, і в цілому п’ять разів ставав чемпіоном світу.
Джерело: Motorsport.com
Команда Формули 1 McLaren офіційно повідомила Даніеля Ріккардо, що наступного року має намір...
Команда Ferrari пояснила, чому перевела Шарля Леклера на шини Hard під час гонки Гран Прі...
Фернандо Алонсо приєднався до Aston Martin, підписавши багаторічну угоду з командою Формули 1 з 2023...
Залишити відповідь