Автоспорт

Перес образився на режисерів трансляцій Формули 1

Дата: 30 Грудня 2019
Автор: Роман Галімон

Гонщик команди Racing Point Серхіо Перес вважає, що режисери Формули 1 погано виконують свою роботу під час трансляцій подій гоночного вікенду Гран Прі.

 

Перес обігнав Ландо Норріса на фінальному колі Гран Прі Абу-Дабі, й цим виборов 10-ме місце в заліку пілотів (Норріс став 11-м), але обгін не був показаний наживо, оскільки переможець гонки Льюїс Хемілтон завершував своє заключне коло.

 

 Читайте також:

 

На запитання про поточний стан Ф1, Перес сказав: «Основна проблема, на мою думку, – це різниця між командами.

 

Коли ви бачите перегони в середині пелотону з тими ж шинами, з тим же аеропакетами, з тими ж нісенітницями, про які ми говоримо кожного вікенду, ми отримуємо гарні гонки в середині пелотону.

 

Це дивовижно. Але проблема в тому, що їх не показують по телевізору.

 

Я думаю, що режисери не роблять своєї роботи. Але гонка всередині, це неймовірно.

 

Це фантастичний вид спорту, але глядачі будуть раді бачити подібну гонку – увімкніть телевізор, і ви не буде знати, хто виграє гонку.

 

Увімкніть кваліфікацію, і ви не дізнаєтесь, хто увійде у п’ятірку кращих команд. Це дуже обнадійливо бачити.

 

Як фанат, я хотів би це бачити».

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Угорщини: Норріс виграв першу гонку в сезоні

Гонщик McLaren Ландо Норріс виграв гонку Гран Прі Угорщини, а отже вперше в цьому сезоні...

Детальніше

Гран Прі Угорщини: Норріс здобув неочікуваний поул

Гонщик McLaren Ландо Норріс став найкращим у кваліфікації Гран Прі Угорщини, мінімально...

Детальніше

Гран Прі Бельгії: Антонеллі виграв заплутану гонку

Гонщик Mercedes Кімі Антонеллі виграв гонку Гран Прі Бельгії, яка була...

Детальніше