Автоспорт

Російським гонщикам заборонять виступати у Великій Британії

Дата: 2 Березня 2022
Автор: Роман Галімон

Британська організація Motorsport UK, яка організовує автоспорт у Великій Британії, заборонить виступи російських та білоруських гонщиків.

 

Попри відмову FIA скасовувати ліцензії для російських гонщиків, про що просила Українська автомобільна федерація, у Великій Британії вирішили прийняти своє рішення.

 

Девід Річардс, відомий своєю позицію до війни Росії в Україні, а також голова Motorsport UK, разом із правлінням організації відреагували на триваючі акти війни та агресії, що проводяться в Україні з боку Росії та Білорусі.

 

Річардс прокоментував: «Вся спільнота Motorsport UK засуджує акти війни Росії та Білорусі в Україні та висловлює свою солідарність і підтримку всім, хто постраждав від конфлікту.

 

«Ми єдині з народом України та автоспортивною спільнотою після вторгнення та неприйнятних дій, які сталися. Настав час для міжнародної автоспортивної спільноти діяти та підтримати народ України та наших колег з Автомобільної федерації України (FAU)».

У відповідності з рекомендаціями Міжнародного олімпійського комітету (МОК) та дотримуючись рішень FIA, члени правління Motorsport UK встановили дії, які мають бути вжиті у Великій Британії, та схвалили наступне, що має бути запроваджено з негайним набуттям чинності:

 

У Великій Британії призупинено визнання ліцензій, виданих Російською автомобільною федерацією (RAF) і Білоруською автомобільною федерацією (BAF). Як наслідок:

 

Жодні російські/білоруські ліцензовані команди не можуть брати участь у змаганнях з автоспорту у Великій Британії;

Жодні російські/білоруські ліцензовані учасники та офіційні особи не можуть брати участь у автоспортивних змаганнях Великої Британії

На заходах Motorsport UK заборонено демонструвати національні символи, кольори, прапори (на уніформі, спорядженні та автомобілі) Росії/Білорусі

 

Рішення Motorsport UK було прийнято після повних консультацій з урядом Великої Британії та національними спортивними органами, щоб забезпечити односторонню відповідь на кризу.

 

Річардс підсумував: «Наш обов’язок — використовувати будь-який вплив і важелі впливу, які нам можуть знадобитися, щоб зупинити це абсолютно невиправдане вторгнення в Україну. Ми закликаємо автоспортивну спільноту та наших колег по всьому світу повністю прийняти рекомендації Міжнародного олімпійського комітету та зробити все можливе, щоб покласти край цій війні».

 

«Motorsport UK об’єднується з Леонідом Костюченком, президентом FAU, українською автоспортивною спільнотою та українським народом і закликає припинити насильство мирним вирішенням».

 

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

McLaren готова розірвати угоду Ріккардо заради Піастрі

Команда Формули 1 McLaren офіційно повідомила Даніеля Ріккардо, що наступного року має намір...

Детальніше

Ferrari пояснила суперечливу стратегію Леклера в Угорщині

Команда Ferrari пояснила, чому перевела Шарля Леклера на шини Hard під час гонки Гран Прі...

Детальніше

Алонсо переходить до Aston Martin з 2023 року

Фернандо Алонсо приєднався до Aston Martin, підписавши багаторічну угоду з командою Формули 1 з 2023...

Детальніше