Автоспорт

Ferrari не працюватиме над болідом 2021 року

Дата: 27 Грудня 2020
Автор: Роман Галімон

Команда Ferrari вирішила зосередитись над розробкою боліда 2022 року, а техніка для сезону-2021 буде допрацьовуватись лише в разі надзвичайної ситуації.

 

У 2021 році технічний регламент зазнає мінімальних змін й, більш того, команди будуть обмежені лімітами бюджетів та системою «жетонів» на розвиток боліда.

 

То ж не дивно, що багато команд, в тому числі Ferrari, сконцентруються над сезоном 2022 року, коли суттєво зміняться правила аеродинаміки й фактично надається шанс покращити своє розташування в пелотоні.

 

Враховуючи, що у сезоні-2020 було заборонено розробляти боліди для 2022 року, команди тепер будуть змушені швидкими темпами створити повністю нову техніку.

 

Керівник Ferrari Маттіа Бінотто також підтвердив аналогічні цілі для своєї команди: «2022 рік для нас важливіший за 2021-й.  Якщо почати сезон-2022 із відставанням, це ускладнить всі наступні роки.

 

Тому якщо ми й будемо працювати над машиною-2021, то тільки тому, що опинимося в гіршому становищі, ніж очікували. Або якщо зможемо вивчити в 2021-м те, що допоможе нам у 2022-му».

 

Проте керівник Скудерії сподівається, що прогрес боліда SF1000 наприкінці попереднього сезону все ж допоможе його наступнику SF21. Раніше Бінотто взагалі заявляв, що команда має фінішувати у топ-3 сезону 2021 року.

 

«Дивлячись на розробку машини, я сподіваюся, що новий сезон буде кращим, – сказав Бінотто. – Але не можна нічого передбачити, поки не порівняєш себе з іншими на трасі.

 

Треба розуміти, в який ми ситуації. Шосте місце потрібно прийняти зі смиренням, адже один тільки бренд Ferrari не робить нас кращими».

 

Тож не варто чекати, що ситуація у сезоні-2021 суттєво відрізнятиметься від сезону-2020 року. А отже нас чекає чергова чемпіонська хода «срібних стріл»?

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Катару: Хемілтон виграв першу гонку Ф1 на Лосейл

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон виграв перший в історії Гран Прі Катару та зменшив відставання...

Детальніше

Ферстаппен та Боттас отримали штрафи на старті Гран Прі Катару

Макс Ферстаппен та Валттері Боттас втратять місця на стартовій решітці Гран Прі Катару...

Детальніше

Гран Прі Катару: Хемілтон здобув перший поул на Лосейл

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон став найшвидшим у кваліфікації Гран Прі Катару та здобув свій...

Детальніше