Автоспорт

Ferrari не працюватиме над болідом 2021 року

Дата: 27 Грудня 2020
Автор: Роман Галімон

Команда Ferrari вирішила зосередитись над розробкою боліда 2022 року, а техніка для сезону-2021 буде допрацьовуватись лише в разі надзвичайної ситуації.

 

У 2021 році технічний регламент зазнає мінімальних змін й, більш того, команди будуть обмежені лімітами бюджетів та системою «жетонів» на розвиток боліда.

 

То ж не дивно, що багато команд, в тому числі Ferrari, сконцентруються над сезоном 2022 року, коли суттєво зміняться правила аеродинаміки й фактично надається шанс покращити своє розташування в пелотоні.

 

Враховуючи, що у сезоні-2020 було заборонено розробляти боліди для 2022 року, команди тепер будуть змушені швидкими темпами створити повністю нову техніку.

 

Керівник Ferrari Маттіа Бінотто також підтвердив аналогічні цілі для своєї команди: «2022 рік для нас важливіший за 2021-й.  Якщо почати сезон-2022 із відставанням, це ускладнить всі наступні роки.

 

Тому якщо ми й будемо працювати над машиною-2021, то тільки тому, що опинимося в гіршому становищі, ніж очікували. Або якщо зможемо вивчити в 2021-м те, що допоможе нам у 2022-му».

 

Проте керівник Скудерії сподівається, що прогрес боліда SF1000 наприкінці попереднього сезону все ж допоможе його наступнику SF21. Раніше Бінотто взагалі заявляв, що команда має фінішувати у топ-3 сезону 2021 року.

 

«Дивлячись на розробку машини, я сподіваюся, що новий сезон буде кращим, – сказав Бінотто. – Але не можна нічого передбачити, поки не порівняєш себе з іншими на трасі.

 

Треба розуміти, в який ми ситуації. Шосте місце потрібно прийняти зі смиренням, адже один тільки бренд Ferrari не робить нас кращими».

 

Тож не варто чекати, що ситуація у сезоні-2021 суттєво відрізнятиметься від сезону-2020 року. А отже нас чекає чергова чемпіонська хода «срібних стріл»?

 

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

McLaren готова розірвати угоду Ріккардо заради Піастрі

Команда Формули 1 McLaren офіційно повідомила Даніеля Ріккардо, що наступного року має намір...

Детальніше

Ferrari пояснила суперечливу стратегію Леклера в Угорщині

Команда Ferrari пояснила, чому перевела Шарля Леклера на шини Hard під час гонки Гран Прі...

Детальніше

Алонсо переходить до Aston Martin з 2023 року

Фернандо Алонсо приєднався до Aston Martin, підписавши багаторічну угоду з командою Формули 1 з 2023...

Детальніше