Автоспорт

У Формулі 1 може бути 25 гонок – Кері

Дата: 31 Грудня 2019
Автор: Роман Галімон

Керівник Ф1 Чейз Кері вважає, що поступово кількість етапів Гран Прі може збільшитись та досягнути 25 на рік.

 

Компанія Libety Media, яка володіє правами на Ф1, продовжує шукати можливості для підвищення інтересу до перегонів Гран Прі та одним зі шляхів може бути збільшення кількості етапів у щорічному календарі.

 

 Читайте також:

 

«Ми створили можливість проведення 25 [гонок на рік], і ми чітко сказали командам, що це питання якості, а не кількості», – цитує Кері видання Crash.net.

 

«Ми не намагаємося заповнити пусті місця. Я думаю, що ми глибоко дбаємо про це, і саме тому ми докладаємо зусиль, щоб вирішити проблему і зняти втому від триденних вихідних, які, на нашу думку, є все ще важливою частиною нашого спорту, але ми змінимо п’ятницю щоб забезпечити менше напруження у вікенд».

 

Тим самим Кері натякнув про продовження політики з відмови від п’ятничних подій та перенесення всіх подій на суботу та неділю, що має розвантажити бригади механіків та дати командам більше часу на відпочинок.

 

«Ми також змінили тести, скоротивши зимові випробування та зменшили тести в сезоні, – продовжив Кері про зміщення акцентів у Ф1. –  Все це для управління цим напруженням, і я думаю, що ми можемо зробити більше, і ми продовжуватимемо шукати способи мінімізувати це для створення здорового та глобального спорту».

 

При цьому Кері знову підкреслив про бажання американської компанії провести ще один етап в США. На разі, активні переговори ведуться лише з Маямі.

 

«Ми хочемо створити ще одне місце, як етап у США, тож друга гонка в США важлива для розвитку спорту і широкої присутності в Азії також. Існує тиск у розвитку спорту, тим більше якщо ви залишаєте місця, з яких не хочете йти.

 

В даний час ми не проводимо гонки в Африці, і я думаю, що нам було б здорово провести гонки в Африці. Я думаю, що у спорті є інші бачення та пріоритети, які є дуже важливими, і ми дуже зосереджені на тому, щоб досягти того, що для спорту є важливим для всіх, хто в ньому є».

 

Керівник Ф1 також зазначив, що паралельно хотів би «оздоровити» спорт, яким управляє Liberty Media, аби всі команди могли виступати там без фінансових проблем. Вочевидь, на це спрямований новий регламент для сезону-2021 року, разом з бюджетними обмеженнями у 175 мільйонів на рік та новий розподіл призових (все з 2021 року).

 

«Зрештою, робочі місця для людей вже оздоровлюють спорт, – завершив Кері. – Я думаю, що для отримання всіх переваг нам потрібен здоровий вид спорту, і ми намагатимемося робити його таким чином, щоб усвідомлювати тиск і напруження.

 

Я щороку їду на 21 гонку, а наступного року – на 22 гонки. Зараз я не обов’язково перебуваю стільки ж часу, як інші, але я знаю про це. Це спорт, який має свої виклики, і я думаю, що люди вирішують бути в ньому, усвідомлюючи, що існує унікальна привабливість і проблеми».

 

Поділитися
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини за темою

Гран Прі Британії: Сайнс виграв свою першу гонку Ф1

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу перемогу в Формулі 1 й сталось це на Гран Прі...

Детальніше

Гран Прі Британії: Сайнс виграв дощову й першу кваліфікацію

Гонщик Ferrari Карлос Сайнс здобув свою першу в кар’єрі Формули 1 поул-позицію й сталося це на...

Детальніше

Топ-5 висновків із п’ятничних практик на Гран Прі Британії

Гран Прі Британії почався зі справжньої британської погоди у першій практиці, але небо...

Детальніше